Rreth nesh

Mirë se vini në Ningbo J & S Botanics Inc, siç themeluar në vitin 1996, ne kemi qenë një nga furnizuesit kryesorë të Ekstraktet barishte, Bee Produkte dhe shtesat ushqimore në Kinë, produktet janë miratuar kryesisht nga certifikatë organike drejtë dhe ECOCERT. J & S Botanics është vlerësuar si Ningbo bujqësore ndërmarrje kryesore që nga viti 2009.

J & S Botanics është e vendosur në rrethin e Beilun, qyteti Ningbo, ajo është shumë i përshtatshëm për të dy detit dhe të transportit të tokës. Fabrika jonë dhe R & D Center mbulojë 2,400 akra me një investim prej $ 4.5 million.The instalimin e objekteve dhe flukseve të procesit janë të kontrolluara rreptësisht sipas standardeve GMP. prodhimit tonë vjetor të barishte ekstrakt është deri në 1000MT, mbulon 100 produkte, ne jemi të fuqishëm në hulumtimet e produkteve të reja.

 

Për të siguruar një optimization për teknikat e prodhimit dhe ruajtjen e veprimtarisë natyrore të produkteve tona, J & S Botanics punësuar Doctor Paride nga Italia, i cili drejton një grup studiuesit të angazhohen në përditësimin teknika gjatë gjithë kohës. Tani J & S Botanics ka në pronësi më shumë se 7 patentave dhe disa teknologjive të veçanta në nivelin kryesor botëror. Këto teknika të avancuara të na ndihmojë për të ruajtur stabilitetin e prodhimit, përmirësimin e efikasitetit të punës dhe për të sjellë poshtë shpenzimet, si pasojë maksimalisht përfitimet për klientët tanë.

Pothuajse të gjitha produktet tona janë për eksport. Tregjet tona kryesore përfshijnë vendet e Azisë Juglindore, mes-lindje, Spanjë, Gjermani, Francë, Zvicër, Japoni, SHBA, Australi, Afrika e Jugut dhe zona Tajvan. Shpresë për të krijuar një bashkëpunim të gjatë tri sende me ju, në qoftë se ju keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na tregoni.

公司 正门 (2)IMG_147322 (1)