ob_start_detected

 • produktet e bletës

  produktet e bletës

 • barishte ekstrakt

  barishte ekstrakt

 • pluhur barishte

  pluhur barishte

 • pluhur organike

  pluhur organike

Mirë se vini në Ningbo J & S Botanics Inc, siç themeluar në vitin 1996, ne kemi qenë një nga furnizuesit kryesorë të Ekstraktet barishte, Bee Produkte dhe shtesat ushqimore në Kinë, produktet janë miratuar kryesisht nga certifikatë organike drejtë dhe ECOCERT. J & S Botanics është vlerësuar si Ningbo bujqësore ndërmarrje kryesore që nga viti 2009.

J & S Botanics është e vendosur në rrethin e Beilun, qyteti Ningbo, ajo është shumë i përshtatshëm për të dy detit dhe të transportit të tokës. Fabrika jonë dhe R & D Center mbulojë 2,400 akra me një investim prej $ 4.5 million.The instalimin e objekteve dhe flukseve të procesit janë të kontrolluara rreptësisht sipas standardeve GMP. prodhimit tonë vjetor të barishte ekstrakt është deri në 1000MT, mbulon 100 produkte, ne jemi të fuqishëm në hulumtimet e produkteve të reja.

Lexo më shumë

Produkte Featured

Arritje të reja