boronicë ekstrakt

boronicë ekstrakt

Përshkrim i shkurtër:

[Emri shqip] Vaccinium myrtillus l. [Plant Burimi] Wild fruta boronicë kultivuar nga Suedia dhe Finlanda [Specifikimet] 1) anthocyanidins 25% UV (glykosil hequr) 2) Anthocyanins 25% HPLC 3) Anthocyanins 36% HPLC [Madhësisë së grimcave] 80 Mesh [Humbja në tharje] ≤5.0 % [Heavy Metal] ≤10PPM [Pesticide mbetje] EC396-2005, USP 34, EP 8.0, FDA [Storage] Shitore në zonën e ftohtë dhe e thatë, të mbajtur larg nga drita e drejtpërdrejtë dhe ngrohje. [Package] Paketuar në letër-bateri dhe dy plastike qese brenda. [Feat General ...


 • FOB Kg: US $ 0.5 - 9,999 / Kg
 • Sasia Min.urdhër: 100 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Kgs në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  [Emri shqip] Vaccinium myrtillus l.

  [Plant Burimi] Wild fruta boronicë kultivuar nga Suedia & Finlanda

  [Specifications]

  1) anthocyanidins 25% UV (glykosil hequr)

  2) anthocyanins 25% HPLC

  3) anthocyanins 36% HPLC

  [Madhësi grimcash] 80 teli

  [Humbje ne tharje] ≤5.0%

  [Heavy Metal] ≤10PPM

  [Pesticide mbetje] EC396-2005, USP 34, EP 8.0, FDA

  [Storage] Shitore në zonën e ftohtë dhe e thatë, të mbajtur larg nga drita e drejtpërdrejtë dhe ngrohje.

  [Package] Paketuar në letër-bateri dhe dy plastike qese brenda.

  boronicë extract1 boronicë extract21

  [Tipar i përgjithshëm]

  1. 100% nxjerrë nga fruta boronicë Evropian, miratuar provë ID nga ChromaDex andAlkemist Lab;

  2. Pa ndonjë tradhti e llojeve të tjera të afërm e manave, të tilla si boronice, manit, boronicë, etj;

  3. Pesticide mbetje: EC396-2005, USP 34, EP 8.0, FDA

  4. direkt import fruta të ngrira nga Evropa e Veriut;

  5. tretshmëria Perfect ujë, insolubles ujë <1.0%
  6. chromatographic gjurmë gishtash ndeshje Ep6 kërkesë

  boronicë extract22

  [Çfarë është boronicë fruta]

  Boronicë (Vaccinium myrtillus L.) është një lloj i shumëvjeçare qumeshtit ose fruta me gjelbërim të përjetshëm shkurre, gjendet kryesisht në rajonet polar të botës, si në Suedi, Finlandë dhe Ukraina, etj bilberries përmbajnë nivele të dendura të pigmente anthocyanin, e cila është thënë gjerësisht të ketë është përdorur nga pilotët Luftës së Dytë Botërore RAF të theksoj vegim nate. Në mjekësi pirun, evropianët kanë qenë duke marrë boronicë për njëqind vjet. ekstrakte boronicë hyrë në tregun e kujdesit shëndetësor si një lloj shtojce dietetike për efektet mbi zgjerimin e vizionit dhe lehtësim lodhje vizuale.

  boronicë extract551

  [Funksioni]

  Mbrojtur dhe rigjenerimin rhodopsin dhe kuruar sëmundjet e syrit;

  Parandalimin e sëmundjeve kardiovaskulare

  Antioxidant dhe anti-plakje

  Zbutjen kapilar të gjakut, rritjen e funksionit të zemrës dhe kancer rezistonin

 • Previous:
 • Vazhdim:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni House

  WhatsApp Online Chat !