Контактирајте не

Ningbo J & S Botanics Inc.

Ningbo Haishu JS тргување копродукции, ООД.

Додај: NO.529 Yuanbaoshan патот, Окружниот Beilun, Ningbo, Кина 315806

Тел: 0086 574 27855888, 0086 574 26865651

Факс: 86-574-8789 7189

Е-пошта: sales@jsbotanics.com

Web: https://www.jsbotanics.com