Hidrokloridi i Berberinës - J&S Botanics

Hidrokloridi i berberinës


 • FOB kg:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / kg
 • Min.Sasia e porosisë:100 kg
 • Aftësia e furnizimit:10000 kg në muaj
 • Porti:Ningbo
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Fjalët kyçe:Hidrokloridi i berberinës, Pluhur berberine, Granulat e berberinës

   

  [Emri Latin] Phellodendron amurense Rupr

  [Burimi i bimëve]Hidrokloridi i berberinës 

  [Specifikimet] 80%, 85%, 97%, 98%, pluhur ose granula

  [Pamja] pluhur i bardhë, ose granula të bardha

  [Pjesa e bimës e përdorur]: Lëvorja

  [Madhësia e grimcave] 80 Mesh

  [Humbje gjatë tharjes] ≤5,0%

  [Metal i rëndë] ≤10 PPM

  [Mbetjet e pesticideve] EC396-2005, USP 34, EP 8.0, FDA

  [Ruajtja] Ruajeni në një zonë të freskët dhe të thatë, mbajeni larg dritës dhe nxehtësisë direkte.

  [Afati i ruajtjes] 24 muaj

  [Paketa] Paketuar në bateri-bateri letre dhe dy qese plastike brenda.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni