Pluhur i lëngut të rrushit të kuq rubin - J&S Botanics

Pluhur rubini i lëngut të rrushit të kuq


 • FOB kg:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / kg
 • Min.Sasia e porosisë:100 kg
 • Aftësia e furnizimit:10000 kg në muaj
 • Porti:Ningbo
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Pluhur rubini i lëngut të rrushit të kuq

   

  Fjalët kyçe: lëng rrushi i kuq,Pluhur rubini i lëngut të rrushit të kuq

   

  [Emri Latin] Vitis vinifera L.

  [Burimi i bimëve] Rrush i kuq rubin

  [Specifikimet] 40%

  [Pamja]Pluhur me ngjyrë të kuqe-vjollcë të errët

  [Pjesa e bimës e përdorur]: fruta

  [Madhësia e grimcave] 80 Mesh

  [Humbje gjatë tharjes] ≤5,0%

  [Metal i rëndë] ≤10 PPM

  [Mbetjet e pesticideve] EC396-2005, USP 34, EP 8.0, FDA

  [Ruajtja] Ruajeni në një zonë të freskët dhe të thatë, mbajeni larg dritës dhe nxehtësisë direkte.

  [Afati i ruajtjes] 24 muaj

  [Paketa] Paketuar në bateri-bateri letre dhe dy qese plastike brenda.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni