ob_start_detected

Ekstrakt Yohimbe leh

Ekstrakt Yohimbe leh

Përshkrim i shkurtër:

[Latin Emri] Corynante Yohimbe [Plant Burimi] Yohimbe leh mbledhur nga Afrika [Specifikimet] Yohimbine 8% (HPLC) [Dukje] Red Brown Fine Powder [Madhësisë së grimcave] 80 Mesh [Humbja në tharje] 5.0% [Heavy Metal] 10ppm [ tretës ekstrakt] etanol [Storage] Shitore në zonën e ftohtë dhe e thatë, të mbajtur larg nga drita e drejtpërdrejtë dhe ngrohje. [Package] Paketuar në letër-bateri dhe dy plastike qese brenda. Pesha neto: 25kgs / daulle [Çka është Yohimbe] Yohimbe është një pemë që rritet në Afrikë, dhe vendasit nuk kanë ...


 • FOB Kg: US $ 0.5 - 9,999 / Kg
 • Sasia Min.urdhër: 100 Kgs
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Kgs në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  [Emri Latin]  Corynante Yohimbe

  [Plant Burimi] Yohimbe leh mbledhura nga Afrika

  [Specifications] Yohimbine 8% (HPLC)

  [Dukje] Red Brown Fine Powder

  [Madhësi grimcash] 80 teli

  [Humbje ne tharje] 5.0%

  [Heavy Metal] 10ppm

  [Tretës Ekstrakt] etanol

  [Storage] Shitore në zonën e ftohtë dhe e thatë, të mbajtur larg nga drita e drejtpërdrejtë dhe ngrohje.

  [Package] Paketuar në letër-bateri dhe dy plastike qese brenda. Pesha neto: 25kgs / daulle

   Yohimbe leh extract111

  [Çfarë është Yohimbe]

  Yohimbe është një pemë që rritet në Afrikë, dhe vendasit nuk e kanë përdorur leh bruto dhe kompleks pastruar për të rritur dëshirën seksuale dhe të performancës. Yohimbe ka qenë përdorur për shekuj si një nxitës. Ajo ka qenë edhe tymosur si haluçinogjen. Në ditët e sotme, Yohimbe leh ekstrakt është përdorur kryesisht për trajtimin e pafuqi për burrat dhe gratë.

  Kur prekje, Yohimbe është asimiluar në qarkullimin e gjakut, dhe efektet energjike Yohimbe vijnë nga aftësia e saj për të rritur rrjedhjen e gjakut në organet gjenitale - dhe kjo vlen për të dy burrat dhe women.Aside nga efektet e saj përforcues, studimi i ri tregojnë gjithashtu se Yohimbe ka të fuqishme efektet antioksidante.

   

  . Yohimbe leh extract221

  [Funksioni]

  Yohimbe leh Ekstrakt Përfitimet £ º

  1.It është një nxitës për të dy burrat dhe gratë

  2.Be përdorur për të luftuar impotenca

  3.It është treguar të jetë një antioksidant fuqishëm

  4.It gjithashtu ndihmon në parandalimin e arterieve nga marrja e bllokuar

  5.It ndihmon performancën seksuale, rritjen e dëshirës seksuale

  6.Ithas treguar edhe për të ndihmuar në parandalimin e sulmeve të zemrës

 • Previous:
 • Next:
 • Produkte të lidhura