Руби црвено грозје сок во прав


 • ФОБ кг:0,5 - 9.999 американски долари / кг
 • Мин. Количина на нарачка:100 кг
 • Способност за снабдување:10000 кг месечно
 • Пристаниште:Нингбо
 • Услови на плаќање:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Рубински сок од црвено грозје во прав

   

  Клучни зборови: сок од црвено грозје, сок од црвено грозје во прав

   

  [Латинско име] Vitis vinifera L.

  [Извор на растенија] Рубин црвено грозје

  [Спецификации] 40%

  [Изглед]Темно црвено-виолетовиот прав

  [Користен дел од растението]: овошје

  [Големина на честички] 80 Mesh

  [Загуба при сушење] ≤5,0%

  [Хеви метал] ≤10 PPM

  [Остаток од пестицид] EC396-2005, USP 34, EP 8.0, FDA

  [Складирање] Да се ​​чува на ладно и суво место, подалеку од директна светлина и топлина.

  [рок на употреба] 24 месеци

  [Пакет] Спакуван во хартиени тапани и две пластични кеси внатре.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја